شرایط و ضوابط سفارش کالا و خدمات

توافق نامه کاربری

استفاده شما از فروشگاه امین کالا و سفارش کالا یا خدمات از این پایگاه، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

. خرید کالا یا خدمات از فروشگاه امین کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
. کالا یا خدمات و محتویات این پایگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.
مالکیت معنوی اطلاعات موجود و هر گونه استفاده از محتویات فروشگاه فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه امین کالا امکان پذیر خواهد بود.
. براى اخذ اجازه کتبی لطفا با ما تماس بگیرید. نقل قول از محتویات فروشگاه امین کالا برای فروشگاه ها و وبلاگ‌های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
. کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه امین کالا، مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا یا خدمات را دنبال نکنند.
. کاربران هنگام سفارش کالا یا خدمات ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج نمایند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و عواقب ناشی از آن به صورت مستقیم متوجه خریدار است.
. فروشگاه امین کالا هیچ گونه مسئولیتی در مورد حوادثی که ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این سایت هستند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.
. تمام ابزاری که در فروشگاه امین کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا یا خدمات باشد. فروشگاه امین کالا هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی پذیرد.
. تمام شرایط و خدمات فروشگاه امین کالا برمبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه مندرج می گردد.
. ارتباط فروشگاه امین کالا با کاربران، فقط از طریق سایت رسمی این فروشگاه بر قرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند آدرس، تلفن و …) صورت می‌پذیرد. فروشگاه امین کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقیم با کاربران

. فروشگاه امین کالا به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده است لطفا مراتب را از طریق صفحه تماس با ما  و یا نظر دهی در مورد هر محصول یا خدمت به ما اطلاع دهید.
ضمنا کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش تماس با ما فروشگاه امین کالا برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

. فروش کالا یا خدمات بر مبنای نوع، تعداد و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه امین کالا درج نموده است.
. فروشگاه امین کالا به هنگام تائید سفارش کالا یا خدمات، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می‌رساند.
. تمام قیمت ها به روزرسانی می شود.
. ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت فروشگاه امین کالا محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در وبسایت، صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
. مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاهامین کالا درج شده و فروشگاه امین کالا به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت شیوه های معین ارسال کالا یا انجام خدمات (از جمله هزینه های مربوطه) ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

حمل و نقل وتحویل

  1. پس از ثبت سفارش طی مدت 24 ساعت در (تهران) کالا تحویل مشتریان عزیز خواهد.
  2. تحویل در شهرستان توسط پست پیشتاز و طبق برنامه ریزی و شرکت پست صورت خواهد گرفت که این زمان حدودا بین 48 الی 72 ساعت (2 الی 3 روز کاری) خواهد بود.
  3. کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه و جمعه، در تهران روز شنبه و در شهرستان طبقه برنامه شرکت پست تحویل مشتریان گرامی خواهد شد.
  4. همچنین سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل پس از تعطیلات تحویل مشتریان عزیز خواهد شد.